Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją LEPSZA EDUKACJA 2020, odbywającą się w tym roku już po raz jedenasty we Wrześni. Konferencja to dwudniowe wydarzenie połączone z prezentacją sprzętu i programów przydatnych w edukacji dzieci i młodzieży w szkołach a także na zajęciach pozalekcyjnych. Sesja plenarna oraz warsztaty odbywające się w ramach konferencji, to doskonała okazja z jednej strony do zaprezentowania osiągnięć i dorobku naukowego wielu instytucji, nowoczesnych technologii, a z drugiej poznania ciekawych metod i sposobów popularyzacji dostępnej wiedzy. Celem konferencji jest promowanie roli i znaczenia nowoczesnych rozwiązań technologicznych w polskich szkołach.
Zapraszamy Państwa do podzielenia się z nami swoimi przemyśleniami na temat tegorocznej konferencji poprzez wypełnienie ankiety. Jej wyniki będą nam pomocne przy organizacji kolejnego spotkania we Wrześni 5 i 6 marca 2021 r.
Osoby zainteresowane uzyskaniem Certyfikatu potwierdzającego udział w tegorocznej konferencji zachęcamy do jego pobrania i wydrukowania - będzie dostępny po wypełnieniu ankiety.

Do zobaczenia wkrótce we Wrześni.

Konferencja pierwszego dnia odbywała się w Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii w Grzymysławicach i zakończyła debatą z udziałem prelegentów i zaproszonych gości.  Z jej przebiegiem i efektami zapoznało się już ok. 20 tys. internautów śledzących relacje w Internecie (https://tiny.pl/t6szg i https://tiny.pl/t6szx ).