Szanowni Państwo,

w imieniu organizatorów dziękuję za rejestrację i dołożenie starań oraz zaangażowanie podczas organizacji tegorocznej konferencji.

Plan warsztatów wraz z możliwością rejestracji uczestników zostanie opublikowany dla uczestników do 22.02.2024 r., podobnie jak harmonogram sesji World Café.

W tym roku po raz kolejny będziemy udostępniać naszym partnerom dedykowaną aplikację konferencyjną.

Zwracamy się z prośbą o założenie konta korzystając z danych jakie otrzymaliście po zarejestrowaniu.

Prosimy o ostateczne zweryfikowanie swoich wpisów (tematów warsztatów i ich opisów) i dodanie materiałów: logo, zdjęć prowadzących warsztaty lub wykłady, innych materiałów, które wg Państwa powinniśmy opublikować.

Dla wszystkich partnerów przygotowaliśmy przestrzeń wystawienniczą we Wrzesińskim Ośrodku Kultury, Kościuszki 21, 62-300 Września:

Wrzesiński Ośrodek Kultury · Kościuszki 21, 62-300 Wrześniaapp.goo.gl
  • Zachęcamy do przygotowanie stoisk 29.02.2024 r w dniu poprzedzającym konferencję w godz. 12:00 – 22:00. W  salce na piętrze (będą tam przygotowane stanowiska i wizytówki z nazwami firm).

Jeśli są Państwo zainteresowani, proszę o dostarczenie na adres szkoły:

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6

im. Jana Pawła II we Wrześni

ul. Słowackiego 41

62-300 Września

  • Materiałów do paczek powitalnych dla uczestników i gości konferencji ok. 250 szt. Najpóźniej do 28 lutego 2024 r. Paczki prosimy opatrzyć dopiskiem: „Lepsza Edukacja 2024”.

Ponadto:

  • Bardzo miłym i skutecznym narzędziem promocji Państwa podczas konferencji  są upominki dla uczestników, które zostaną wręczone na jej zakończenie w sobotę. Prosimy o zabranie i ich przekazanie lub zadeklarowanie osobom pracującym w biurze rejestracji w piątek 1 marca 2024
  • Dostęp do głównej sali i holu na parterze będzie możliwy w piątek 1 marca od godz. 6:00. Będzie tam możliwość zainstalowania rollupów itp.
  • Istnieje możliwość wysłania sprzętu, który potrzebny Państwu będzie w  WOK na adres: Wrzesiński Ośrodek Kultury, ul. Kościuszki 21, 62-300 Września. Koniecznie z dopiskiem „Lepsza Edukacja 2023”.
  • Instalacja i przygotowanie sal oraz stoisk na warsztaty w szkole możliwa będzie po zakończeniu pierwszego dnia konferencji lub w sobotę 2.03.2024 od godz. 7:00 lokalizacja: https://goo.gl/maps/wBeKUe3BmGWXgz897
  • Zainstalowanie stoisk w szkole (drugiego dnia) sugerujemy w sali gimnastycznej, gdzie odbywać będzie się sesja World Café i wystąpienie inaugurujące drugi dzień konferencji,
  • Sesje warsztatowe odbędą się w sobotę w godz.:12:00 – 16:30.

Przedstawicieli partnerów zapraszamy na bankiet konferencyjny przy muzyce na żywo, który rozpocznie się o godz. 20:00 w Sali Winogronowej Hotelu Kosmowski.

Serdecznie pozdrawiam, do zobaczenia.

W imieniu organizatorów

Dariusz Andrzejewski
dyrektor