konferencja_2021

KONFERENCJA 5 i 6 marca 2021

Dajmy uczniom i nauczycielom szansę na skuteczną współpracę!

REJESTR. PARTNERA - zakończona REJESTR. UCZESTNIKA - zakończona WARSZTATY - SOBOTA

Piątek

Sobota

DZIĘKUJEMY

Zapraszamy Państwa do podzielenia się z nami swoimi przemyśleniami na temat tegorocznej konferencji poprzez wypełnienie ankiety. Jej wyniki będą nam pomocne przy organizacji kolejnego spotkania we Wrześni 4 i 5 lutego 2022 r. Osoby zainteresowane uzyskaniem Certyfikatu potwierdzającego udział w tegorocznej konferencji zachęcamy do jego pobrania i wydrukowania.

 

PATRONATY HONOROWE

Obserwuj NAS!

PROWADZĄCY Maciej Kautz

Prezenter TV i radia, konferansjer, producent. Związany z Polskim Radiem oraz telewizją w Poznaniu. Jest pomysłodawcą i autorem wielu programów, w tym anglojęzycznego talk-show „International Poznan” i prawniczego „Rozprawa”. Przeprowadził wywiady m.in. z Janem Kulczykiem, Jerzym Stuhrem i Janem AP Kaczmarkiem. Studiował na AppalachianState University w Północnej Karolinie i Uniwersytecie Antwerpii. Ukończył aplikację radcowską, a w 2018 r. zdał egzamin zawodowy.

Do tej pory prowadził między innymi:
• wszystkie edycje konferencji "I love marketing" od 2016 r.
• anglojęzyczne gale AIESEC International Congress (z Anną Wendzikowską w Teatrze Narodowym w Warszawie, 2016) oraz EuropeanLotteries Congress (z Katarzyną Sowińskąw Krakowie, 2017), a także Forum Unii Europejskiej w Gdańsku (2019)
• konferencje badawcze i branżowe, w tym dla VW Group, a także marek BMW, HPE i GSK
• wydarzenia Amica towarzyszące targom IFA w Berlinie (2016-2018, po niemiecku)
• wszystkie poznańskie edycje konferencji inspiracyjnej TEDx od 2013 r.

Archiwum filmowe

Projekt „Lepsza Edukacja” ma już 12 lat

Zobacz filmy