konferencja_2021

KONFERENCJA 4 i 5 lutego 2022

Laboratoria Przyszłości z perspektywy Lepszej Edukacji

Wypełnij ankietę i pobierz certyfikat ...


Szanowni Państwo, 

dziękujemy  za udział w trzynastej edycji konferencji LEPSZA EDUKACJA 2022. Mimo pandemicznej atmosfery panującej wokół, tak licznie zdecydowali się Państwo uczestniczyć w dwudniowym spotkaniu poświęconym najnowszym trendom w edukacji. 

Szczególne słowa podziękowania kierujemy do patronów honorowych naszego przedsięwzięcia, patronów medialnych, sponsorów i partnerów, którzy przedstawili bogatą ofertę swoich produktów wystawienniczych. Dziękujemy gościom i prelegentom za ciekawe tematy wykładów i umiejętnie prowadzone warsztaty. Mamy nadzieję, że korzyści płynące z wrzesińskiej konferencji odniosą zarówno wystawcy jak i uczestnicy.

Bardzo dziękujemy za miłe słowa i opinie o naszej konferencji, które ciągle napływają z całego kraju od stałych bywalców, ale także debiutantów, którzy wysoko ocenili zarówno dobór tematyki  tegorocznej LEPSZEJ EDUKACJI jak i szeroką gamę oferowanych propozycji warsztatowych. Cieszymy się, że zainspirowały one wielu z Państwa do wdrażania prezentowanych pomysłów we własnych szkołach i placówkach oświatowych. 

Zapraszamy do obejrzenia filmów z tegorocznej konferencji oraz galerii zdjęć. 

Wkrótce opublikujemy ankietę, w której prosimy o podzielenie się z nami opiniami o konferencji i wrażeniach wywiezionych z Wrześni, a także o pomysłach i tematach dotyczących następnej konferencji. Po wypełnieniu ankiety dostępny będzie do pobrania Certyfikat zaświadczający o udziale w naszej tegorocznej konferencji.

Prosimy także o wyrażanie opinii w różnych mediach społecznościowych.

Do zobaczenia!

ORGANIZATORZY


Zobacz fotografie ...
Dziękujemy


ZAPIS LIVE - piątek

PROWADZĄCY Maciej Kautz

Prezenter TV i radia, konferansjer, producent. Związany z Polskim Radiem oraz telewizją w Poznaniu. Jest pomysłodawcą i autorem wielu programów, w tym anglojęzycznego talk-show „International Poznan” i prawniczego „Rozprawa”. Przeprowadził wywiady m.in. z Janem Kulczykiem, Jerzym Stuhrem i Janem AP Kaczmarkiem. Studiował na AppalachianState University w Północnej Karolinie i Uniwersytecie Antwerpii. Ukończył aplikację radcowską, a w 2018 r. zdał egzamin zawodowy.

Do tej pory prowadził między innymi:
• wszystkie edycje konferencji "I love marketing" od 2016 r.
• anglojęzyczne gale AIESEC International Congress (z Anną Wendzikowską w Teatrze Narodowym w Warszawie, 2016) oraz EuropeanLotteries Congress (z Katarzyną Sowińskąw Krakowie, 2017), a także Forum Unii Europejskiej w Gdańsku (2019)
• konferencje badawcze i branżowe, w tym dla VW Group, a także marek BMW, HPE i GSK
• wydarzenia Amica towarzyszące targom IFA w Berlinie (2016-2018, po niemiecku)
• wszystkie poznańskie edycje konferencji inspiracyjnej TEDx od 2013 r.

Patronaty medialne

  • ww

Archiwum filmowe

Projekt „Lepsza Edukacja” ma już 13 lat

Zobacz filmy