Konferencja Lepsza Edukacja
Zaproszenie na Konferencję "Lepsza Edukacja"

Zaproszenie na tę wyjątkową konferencję kierujemy do nauczycieli i sympatyków nowoczesnej edukacji, którzy chcieliby poznać nowe modele edukacyjne, oparte na wykorzystaniu niestandardowych przestrzeni edukacyjnych, takich jak pracownia Code for Green, STEAM LAB, Ogród Edukacji Ekologicznej, funkcjonujące przy Samorządowej Szkole Podstawowej nr 6 we Wrześni.

W czasie spotkania będzie możliwość zapoznania się z problematyką dotyczącą obiegu wody poprzez udział w zajęciach w stacji uzdatniania wody oraz uczestniczenia w zajęciach odbywających się w mobilnym laboratorium przygotowanym w ramach współpracy z Fundacją Forum inicjatyw Społecznych.

Fundacja STEAM Polska zaprosi do pierwszego w Polsce szkolnego STEAM Labu na STEAMowe warsztaty dla uczniów i nauczycieli oraz na otwarte zajęcia w Ogrodzie Edukacji Ekologicznej. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach i doświadczeniach, a przy okazji dowiedzieć się o modelu współpracy szkoły z organizacjami pozarządowymi (NGO).

Do udziału w plenerowej konferencji zaprosiliśmy uczniów i nauczycieli z zainteresowanych szkół, którzy zaprezentują własne osiągnięcia i podzielą się doświadczeniami, będąc naszymi przewodnikami.

Plenerowa edycja konferencji LEPSZA EDUKACJA odbędzie się we Wrześni 30.09.2023 r. (sobota) w godz. 9.00-16.00.

Zapewniamy posiłek. Dojazd na własny koszt.

Wkrótce udostępnimy harmonogram.

Dla pierwszych 100 osób mamy bezpłatne wejściówki.

Zarejestruj się

PARTNERZY


Noclegi dostępne we Wrześni i okolicy


 

Do rozpoczęcia pozostało00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund