Dyplomowany nauczyciel Informatyki w Szkole Podstawowej Nr 6 w Gdyni.

Doradca metodyczny w Gdyńskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli, wykładowca akademicki w Ateneum-Akademia Nauk Stosowanych w Gdańsku. Autorka i realizatorka licznych szkoleń dla nauczycieli, od 2018r MIE Master Trainer. Prelegentka oraz organizatorka konferencji. Członek grupy SuperBelfrzy RP. W 2021 r. uznaniem Szerokiego Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych wpisana na listę 100 osób, które znacząco wpłynęły na rozwój umiejętności cyfrowych w Polsce.

Posiada tytuł Microsoft Innovative Educator Expert. Należy do globalnej grupy najbardziej innowacyjnych nauczycieli z całego świata. Uczestniczy w wielu konferencjach metodycznych jako uczestnik oraz prelegent. Została wyróżniona przez firmę Microsoft tytułem Microsoft Innovative Educator Fellow. Zdobywcami tej odznaki są eksperci MIEE, którzy wykazali się przywództwem poprzez coaching, mentoring, prezentacje na konferencjach i zapewnianie bogatego rozwoju zawodowego innym nauczycielom oraz są uważani przez innych za ekspertów w zakresie nowych technologii.

Pasjonatka nowych technologii, Ambasador Wakelet, Certyfikowany Edukator Nearpod. Expert i trenener Photon Entertainment.

Ambasadorka ogólnopolskiego programu współpracy szkół i nauczycieli „Wiosna edukacji”. Ambasadorka akcji „Rok Relacji”. Przynależy do ogólnopolskiej grupy „Eduzmieniaczy” oraz pomorskiej sieci współpracy „Zdolni z Pomorza”.

Koordynator projektu społecznego „Lekcje w sieci” w zakresie przedmiotu Informatyka. Lider akcji społecznej „Zaproś mnie na swoją lekcję”.

Współtworzy na FB grupę „Zostań Ekspertem Microsoft” oraz blog https://teacheredupower.blogspot.com/