Nauczyciel Roku 2022.
Twórczyni Wypożyczalni Skrzydeł – biblioteki szkolnej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pliszczynie. Propagatorka i trenerka budowania marki i identyfikacji wizualnej bibliotek szkolnych.
Ze swoją biblioteką uhonorowana w 2022 r. nagrodą im. Janusza Korczaka, za stworzenie w podlubelskiej szkole wyjątkowej biblioteki i centrum szkolnego życia oraz wdrażanie korczakowskich idei.
Wyróżniona nagrodą Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz nagrodą Wójta Gminy Wólka.
Wielokrotna laureatka konkursu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich „ Mistrz Promocji Czytelnictwa”: wyróżnienie za rok 2019, III miejsca w Polsce za rok 2020 i ponowne wyróżnienie w roku 2021.
Wspólnie z wychowawczynią klasy pierwszej wywalczyła w 2021 r. II miejsce w Polsce za sposób realizacji akcji „ Czytam Sobie. Pierwsza klasa” organizowanej przez wydawnictwa Harper Collins Polska oraz Centrum Edukacji Obywatelskiej.
Zaraża swoimi pomysłami na czytanie podczas konferencji i spotkań metodycznych dla bibliotekarzy i humanistów. Publikuje.
Zamiast książek wypożycza skrzydła, na których szybuje ze swoimi czytelnikami do książkowych krain.
Obala stereotypy, że czytanie to zajęcie statyczne i potrafi sprawić, że dzieci o różnych temperamentach czują, że czytanie ma moc!